1 / 9
Luksuzna kukja vo Crnice
2.500 €
08.03.2023 14:38

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Луксузен

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Crnice

Оглас од претпријатие Објавени: јан. 13 2023 01:37
Se-iznajmuva-renovirana-kuka-vo-Crnice
Se iznajmuva renovirana kuka vo Crnice
2 500ЕУР / месечно
Број на соби: 5 Состојба: Ново Адреса: Crnice Површина: 250 m2 Број на спратови: 2 спрат Греење: Друго Вид на оглас:Се изнајмува Огласено од: Продавница Локација:Скопје, Скопjе
ID. 3706

Se iznajmuva renovirana kukja vo Crnice so stanbena povrsina od 250m2 i 300m2 dvorno mesto.

Kukjata nudi 2 dnevni sobi, 2 kujni, 3 spalni sobi, 3 kupatila, dnevna so trpezarija, garderober, parking.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од: Претпријатие

Dom Lux Nedviznosti
Бул.Партизански одреди 15
Потврден огласувач
070-282-525: 070-378-32 : 3-224-486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам