1 / 9
Fiat Punto Evo 1.3multijet 2010g Kako novo
4.600 €
25.03.2023 12:09

Гази Баба / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

62 kw / 84 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Fiat Punto Evo 1.3multijet 62kw EURO5 proizvedeno 2010godina.
Kolata e uvezena od Holandija vo odlicna sostojba servisirano bez nikakva mana ni dopolnitelen trosok. Od oprema: klimatronik, start stop, tempomat, city servo, maglinki so corner lights ,navigacija fabricka, rikverc kamera i uste mnogu drugo. Plateni site davacki do registracija.
Cena 4600
Kontakt i poveke info 075 40 86 87

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
075408687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам