1 / 12
Citroen C3 **EKONOMIC**za pochetnici TOP HITNO!!!
2.799 €
2.999 €
01.04.2023 09:05

Гази Баба / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlichna sostojba, karoseriski I vnatreshno odlichna.
Nema farbano. Napraven mal servis.
💥Klima ispravna
💥Servo volan
💥Elektrika prozori
💥Centralna brava
💥2 klucha
💥Parktronik
💥Dobar akumulator
💥146 000 realni
Bez vlozuvanje Vredi da se vidi!!!
VAZNO!!! INFO SAMO NA OVOJ BROJ:
075 701 867 JAGODA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
075 527 889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам