1 / 7
Wharfedale Diamond 9.2
9.000 МКД
28.02.2023 13:00

Скопје Центар / Скопје

Wharfedale Diamond 9.2 bookshelf speakers

Многу добар звучник, кој воопшто нема груб, многу мазен звук.

За најдобри резултати мора да имате моќен засилувач мин-45 вати по канал.

Bass: 6.5" 165mm B/M
Frequency: 45-24k -6dB
Sensitivity: 86dB
Tweeter: 25mm tex
Power: 20-100W

Audiohill MK - 9000 ден
075 200 500

*** VIDI GI SITE MOI OGLASI ***

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава / Можна е замена од:

AUDIOHILL MK
Потврден огласувач
075200500
Испрати Е-маил до огласувачот

Wharfedale Diamond 9.2

9000 МКД

Bowers & Wilkins ASW500 Active Subwoofer

300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам