1 / 7
Volkswagen Golf 7.5 1.6TDI 115HP DSG
12.000 €
09.03.2023 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Нови зимски гуми Continental
Регистриран со зелен картон до 02.2024
Нов акумулатор Exide
Направен редовен сервис

▪️Возилото поседува:

✔️DSG 7 automatic
✔️3 врати
✔️LED Packet
✔️PreCrash Безбедносен систем
✔️ABS
✔️Airbag
✔️Auto Hold
✔️Adaptive Cruise Control
✔️Speed Limit
✔️ESP
✔️Multimedia Input
✔️Radio / CD
✔️Start-Stop систем
✔️Eл. склопливи ретовизори со греачи
✔️Eлектрични прозори
✔️Климатроник
✔️Кожен волан
✔️Навигација
✔️Паркинг сензори
✔️Bluetooth конекција за телефон
✔️USB полнач
✔️Сензори за дожд
✔️Централна брава

📍 Можност за кредитирање преку ProCredit Bank

☎️ Повеќе информации: +389 76 240 188

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Scarlet Auto Group
Metodija Andonov Cento 13
Потврден огласувач
076240188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам