1 / 9
Peugeot 3008 1.6 120hp BlueHDI 2017 Manuel ACTIVE BUSINESS
18.500 €
09.03.2023 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

3008

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

▪️Возилото поседува:

✔️ABS
✔️AirBag
✔️ESP
✔️Multimedia System
✔️Bluetooth
✔️Централна брава
✔️Алуминиумски бандажи
✔️Електрични прозори
✔️Електрични ретровизори
✔️Eл. Склопливи ретровизори со греачи
✔️Color Борд компјутер
✔️Кожен волан
✔️Команди на волан
✔️CRUISE Control
✔️KeyLess Entry
✔️Навигација
✔️Двозонски климатроник
✔️Паркинг сензори
✔️Паркинг камера (360)
✔️Park ASSIST
✔️Сателитски навигационен паркинг систем
✔️Сензори за дожд
✔️LED
✔️VIRTUAL DASHBOARD
✔️HILL-HOLD Assist
✔️LANE Assist
✔️Auto Hold
✔️ANDROID Auto
✔️ Bluetooth interface

📍 Можност за кредитирање преку ProCredit Bank

☎️Повеќе информации и контакт: +38976240188

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Scarlet Auto Group
Metodija Andonov Cento 13
Потврден огласувач
076240188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам