1 / 1
Baterija za Panasonic fotoaparat BCM 13E
1.500 МКД
Цената е фиксна
31.03.2023 15:37

Струга / Струга

Испраќам по карго    

Резолуција:

10,1-15,0 Мегапиксели

Марка:

Panasonic

Prodavam baterija za fotoaparat Panasonic Lumix TZ 60-61-70-71 odnosno ZS 40/45/50/55 model na baterija DCW BCM13E.
Sostojbata e nova nabavena od Aliexpress
So baterijata odi i polnac

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070261856
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам