1 / 12
Sharan 170ks 2011 6sed
14 €
03.03.2023 13:02

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Donesen od svajcarska taze
Carinet

So 6 sedista prevrtena koza
Panorama krov
Stop start
Keenon svetla
2.0 tdi 170ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Suat
Потврден огласувач
70565171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам