1 / 12
Bandasi original AMG Mercedes 17'' bandazi
369 €
31.03.2023 10:44

Битола / Битола

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

Останато

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки


Polovni bandasi so letni gumi za Mercedes original od CLK/SLK AMG, odgovaraat na modeli so 12mm straf (W210, W203, ...).
Se prodavaat samo komplet so gumite, cena 380 evra.

Predni:
- Bandas 7.5J ET37
- Guma 225/45R17 91W 2017g. Dunlop
Zadni:
- Bandas 8.5J ET30
- Guma 245/40R17 91Y 2016g. Michelin

KUPUVANJE SAMO NA LICE MESTO, BEZ KARGO !!!

BEZ PONUDI ZA ZAMENA !!!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
075 355 583
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам