1 / 11
Peugeot 208 1.6 BlueHDI 75HP 2017 Manuel
7.890 €
09.03.2023 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

208

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

▪️Цена на возилото:
7890€

▪️Возилото поседува:

✔️ABS
✔️AirBag
✔️ESP
✔️Multimedia System
✔️Bluetooth
✔️Централна брава
✔️Електрични прозори
✔️Електрични ретровизори
✔️Борд компјутер
✔️Кожен волан
✔️Команди на волан
✔️CRUISE Control
✔️Навигација
✔️Паркинг сензори
✔️LED дневни светла

📍 Можност за кредитирање преку ProCredit Bank

☎️Повеќе информации и контакт: +38976240188

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Scarlet Auto Group
Metodija Andonov Cento 13
Потврден огласувач
076240188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам