1 / 3
Ladilnik krone carrier maxima 1300
17.000 €
Цената не е фиксна
15.03.2023 00:15

Гази Баба / Скопје

Se prodava Ladilnik Krone carrier maxima 1300 2009god.
Komplet servisiran agregat 8000 h
Dobri gumi
registrirana do 3ti mesec 2023
vo odlicna sostojba spremna za pat
077 870 772

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
077870772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам