1 / 12
Golf 6 2.0 tdi -81 kw Black nov uvoz od Belgija -2010
7.499 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.03.2023 09:11

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e zemena od prv gazda prva farba tocna kilometraza mozna proverka vo bilo koj servis po vasha zelba so full oprema vredi da se pogledne lok Madjari krshi crkvata Sv Spas se e plateno ostanuva da se registrira 071-26-06-36

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
071260636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам