1 / 11
HONDA CIVIC 1.4i HYBRID 95KS =BALKANAUTO CARS=TO CARS
1 €
22.03.2023 18:45

Гази Баба / Скопје

Марка:

Honda

Модел:

Civic

Година:

2007

Гориво:

Хибрид

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BAKANAUTO KARS
kacanicki pat =BALKANAUTO CARS=
Потврден огласувач
078301962
Испрати Е-маил до огласувачот

SEAT ALTEA XL 1.9 TDI =BALKANAUTO CARS=

1 €

CITEOEN C1 1.0I 60KS =BALKANAUTO CARS=

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам