1 / 3
Zimski gumi Mercedes S & BMW 7 - 245/40R20 275/35R20
450 €
Цената е фиксна
03.02.2023 16:43

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

245

Висина:

40

Дијаметар:

20

🆕NARACAJ DENES I PLATI OUTLET CENA
🟠 2 x 245/40R20 99W DAVANTI Wintoura+ XL
⚫️ 2 x 275/35R20 102W DAVANTI Wintoura+ XL
ℹ️ Fabricki dimenzii za Mercedes S & BMW 7
🇪🇺 EUROPE MARKET
🚛🏠 ISPORAKA = GRATIS
☎️📱 TELEFON & VIBER & Whats App 071 294 000

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам