1 / 3
Gumi za dzip
8.000 МКД
15.02.2023 09:14

Охрид / Охрид

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

215

Висина:

70

Дијаметар:

16

Gumite se vo super sostojba 4 parcina
078-401-616 laze

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078234744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам