1 / 5
MINI COOPER 1.6 BENZIN PLIN SO ATEST
2.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 11:26

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mini

Модел:

Друг модел

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mini cooper 1.6 benzin so atest plin 85 kw 116hp 2001 godina so full oprema, centralna brava,elektrika na prozori,klima ispravna koja ladi,registrirana do 06.2023 godina,servisirana, smeneta cela prednica so eden zbor odrzuvana i cuvana domakjinski.

Okolu cenata ima prostor za dogovor
KONTAKT: 075338225

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

NIKOLCHE
Потврден огласувач
076451761
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам