1 / 9
Ford Transit 2.4 термокинг
1 МКД
27.01.2023 15:34

Тетово / Тетово

Се продава Ford Transit 2.4,
термокинг ,
носивост 1000кг,
произведено 2003 година.
Возилото е редовно одржувано и сервисирано.
цена по договор,повеќе информации на тел.078422821

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
078422821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам