1 / 2
Bandazi SEAT
250 €
Цената е фиксна
16.03.2023 16:41

Битола / Битола

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 5 дупки

17ki original za Seat super socuvani neostetuvani.
Mozi zamena za mobilen telefon
5x100
7J

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
078391661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам