1 / 7
FORD TRANSIT - TDCI - TOVARNO KOMBE / Sprinter
По Договор
18.02.2023 12:35

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

FORD TRANSIT - TDCI - TOVARNO KOMBE
2008 GOD
3 SEDISTA
4 DOBRI GUMI
EURO KUKA
ABS AIRBAG ESP
RADIO
ELEKTROVIZORI
ELEKTRICNI STAKLA
BORDCOMPUTER
ORGINAL .KM.
SOCUVAN STEGNAT
EXTRA SOSTOJBA

☎️ 070 632 600
☎️ 071 701 187

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

070 632 600 - 071 701 187
Потврден огласувач
070 632 600 - 071 701 187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам