1 / 12
Fiat punto 1.2 benzin-metan 2007god.
2.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.03.2023 23:09

Гази Баба / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam punto 1.2 benzin-metan 2007god. kolata e registrirana sve funkcionira na nejze. Ima klima ladi super CITY drive, servo, elektrika na predni stakla. Kolata e redovno servisirana.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

BOJAN
Потврден огласувач
077970846
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам