1 / 4
Extreme Motorsport Tyre
200 €
Цената е фиксна
19.03.2023 18:45

Ѓорче Петров / Скопје

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

8J

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

16

semi slick gumi 205 45 r16 kako novi
moze i komplet so bandasi
bandasite se 4x100
komplet 200evra

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
078433216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам