1 / 12
VW TRANSPORTER T6
18.500 €
13.03.2023 18:55

Тетово / Тетово

VW T6,2.0 Bluemotion,2015 godina,207.800 km,redovno servisirano vo AMAG Svajcarija,DSG menuvac perfektna sostojba.
Plateni se site davacki do registracija

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Ertan
Потврден огласувач
071231888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам