1 / 9
Renault Scenic 1.5 dCi NAVI
По Договор
4 €
25.03.2023 09:13

Гази Баба / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Reno Senik XMOD 6 brzini vo odlicna sostojba so visoko nivo na oprema>
-Avtomatska dvozonska klima
-Navigacija
-Kozen volan
-Kozna racka na menuvac
-Radio CD MP3 AUX USB Bluetooth so komandi na volan
-Cruise control/Speed limiter
-Elektrika na site prozori i retrovizori
-Senzor za dozd
-Senzor za svetlo
-Aluminiumski bandasi
Kolata e vo besprekorna sostojba, plateni se site davacki do registracija. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
075 288 527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам