1 / 3
DSLR Canon 400D so objektiv Tamron
90 €
29.05.2023 16:33

Кисела Вода / Скопје

Резолуција:

10,1-15,0 Мегапиксели

Марка:

Canon

Se prodava CANON 400D
Komplet so polnac ,baterija I Sandisk kartica 4 GB - Bez Objektiv
Cena na kompletot 90eur (Bez Objektiv)
Kontakt : 075 437 725

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
075437725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам