1 / 4
Prikolica
550 €
06.02.2023 14:03

Прилеп / Прилеп

Prikolica vo odlicna sostojba ne e kiper nosivost 2.5t so gumi,patos,Kanati dobri i nadogradeni dupli so stici skapano nema

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

XX
Потврден огласувач
075 76 76 57
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам