1 / 12
Se prodava kujka cena po dogovor
50.000 €
04.02.2023 01:35

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Selo krklino

Kujkata ima 160kvadrati kompletno namestena so dve spalni decka dnevna pomosna prostorija golem hodnik i kupatilo legalizacija na objektite garaza so ploca od 40kvadrati pomosna prostorija za drva i slicno kujkata se naojga vo selo krklino za povejke na tel 078235070 rober

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078235070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам