1 / 4
245/75R16 WINDFORCE CatchFors A/T II OUTLET CENA
7.990 МКД
Цената е фиксна
22.02.2023 20:08

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

245

Висина:

75

Дијаметар:

16

🆕NARACAJ DENES I PLATI OUTLET CENA 7.990 DENARI
🟠245/75R16 WINDFORCE CatchFors A/T II
🇪🇺 EUROPE MARKET
🚛🏠 ISPORAKA = GRATIS
☎️📱 TELEFON & VIBER & Whats App 071 294 000

GUMI GUMA TERENSKI GUMI DZIPOVSKI GUMA A/T GUMI OFF ROAD

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам