1 / 2
GUMI 145/70R12 ZA TICO & MARUTI OUTLET CENA
1.900 МКД
Цената е фиксна
18.03.2023 13:50

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

145

Висина:

70

Дијаметар:

12

🆕GUMI ZA TICO & MARUTI OUTLET CENA
🟠145/70R12 69S GREENMAX ET za samo 1,900 DENARI
🇪🇺 EUROPE MARKET
🚛🏠 ISPORAKA = GRATIS
☎️📱 TELEFON & VIBER & Whats App 071 294 000

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам