1 / 11
Fiat Grande Punto 1.9 130ks
3.400 €
Денес 07:27

Гази Баба / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Останато

Fiat Grade Punto 1.9 130 ks
Oprema:
Klima raboti, elektrika na prozor,sistem proti prolizguvanje, panoram krov, ABS, radio so komandi na volan registrirano do 9 2023, smeneto ulje, filtri golem servis(lamela rebras vodna pumpa) ima dva seta na gumi zimski 15 celicni bandasi, letni so aluminski bandasi 17 i dr.
Zamena isklicivo za karavan
Tel 071-368-857 Zarko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zarko
Потврден огласувач
071368857
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам