1 / 10
FORD TRANSIT 2.2 TDCI - 7 SEDISTA 2010 GOD
8.000 €
02.02.2023 18:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

FORD TRANSIT 2.2 TDCI - 2010 GOD
TOVARNO KOMBE
DONESEN OD .CH. 🇨🇭
IMA SITE PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIA
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTROVIZORI
EURO KUKA
SERVO
7 SEDISTA
6 BRZINI + R
4 DOBRI GUMI
ABS AIRBAG ESP
RADIO
CENTRALNO
SOCUVAN STEGNAT EXTRA SOSTOJBA

☎️ 070 632 600
☎️ 071 701 187

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

070 632 600 - 071 701 187
Потврден огласувач
070 632 600 - 071 701 187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам