1 / 11
Toyota auris 2018 god kako nova
13.500 €
Денес 09:15

Гази Баба / Скопје

Марка:

Toyota

Модел:

Auris

Година:

2018

Гориво:

Бензин

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2024

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Kolata e kako nova

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dusko
Потврден огласувач
070359983
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам