1 / 3
Графички ETH,Екстра Цена !!
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 22:26

Кавадарци / Кавадарци

3080 12 Графички
По 6 во бокс
582.8 MH бокс
Машините се редовно сервисирани.

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
072315000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам