1 / 9
PEUGEOT 206CC 2.0 16V VO DELOVI
1.234 €
26.05.2023 11:11

Гази Баба / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

prodavam polovni delovi za peugeot 206 cc 2.0i 16v motor .otkup na peugeot 206 vo bilo kakva sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
072222060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам