1 / 10
Bmw 116 E87
4.500 €
05.02.2023 11:20

Гази Баба / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

116

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava bmw E87 116i benzin pali vozi napraven servis dobri gumi pali voze reg so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078240998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам