1 / 8
Se prodava! mini cooper s 1.6benzin
3.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 11:13

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mini

Модел:

Cooper S

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava mini cooper s 1.6benzin 163ks.
-napraven mal,golem servis.
-el.na prozori.
-4novi gumi tigar.
-registrirano.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
ul 1 skopje
Потврден огласувач
077899965
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам