1 / 6
Wharfedale Diamond 10.3 kako NOVI
13.000 МКД
27.02.2023 13:00

Скопје Центар / Скопје

Wharfedale Diamond 10.3 воведува иновативна акустична технологија со радијална естетика со ласерско пресекување. Свеж и визуелно возбудлив, Diamond 10.3 е исто толку естетски триумф колку што е акустичен, луксузен комплимент за секоја модерна животна средина.
Freqency repsonse 40 - 24kHz
Dimensions (HxWxD) in mm 800x194x278 Cross Over Frequency 1.8kHz Recommended Amp Power 20 - 100 Watts Magnetically Shielded No Nominal Impedance 6 Ohms Sensitivity 86dB

Audiohill 075 200 500

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава / Можна е замена од:

AUDIOHILL MK
Потврден огласувач
075200500
Испрати Е-маил до огласувачот

Q Acoustics 3030i Bookshelf Speakers *** NOVI****

24000 МКД

HECO VICTA 5.1 SPEAKER SET

750 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам