1 / 12
Se prodava Seat Leon 1.9tdi 105ks
5.150 €
Цената не е фиксна
28.04.2023 13:51

Гази Баба / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Сеат Леон 1.9тди, 105кс
Регистриран до 03.24
Донесен од Германија со возење. Километража 228 xxx, а направен сервис на 196 440км.
Со сервисна книшка од прв до последен сервис
Од опрема поседува:
*Темпомат
*Магленки
*Сензор за притисок во гуми
*Автоматски светла
*Греачи на ретровизори, електрика и нивно затварање
*Електрика на стакла
*Двозонска клима
*Кожен волан
*Isofix седишта
*CD i AUX
*Aлуминиумски бандажи 16ка со зимски гуми(оригинал Сеат)
*ESP
Сменети плочки и амортизери

Регистриран на МК таблици цела година до 03.2024

Цена:5150 евра со простор за договор
Вреди да се види
Контакт:071 352 223
078 459 565
Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
078459565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам