1 / 12
SEAT ATECA 1.6 TDI BUSINESS 2019 NOVA
1 €
25.03.2023 09:47

Гази Баба / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Ateca

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

PREKRASNO SOCUVANO VOZILO
KOMPLETNO ISPRAVNO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

GR
Потврден огласувач
072229667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам