1 / 9
VW Touran 2.0 DSG 2005
111.111 €
10.02.2023 21:52

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW Touran 2.0 DSG 2005 godina.
Registriran do 01.2024 so zelena karta
Od oprema poseduva:
Tempomat
Klimatronik
Radio so nevigacija
Ele.stakla
Ele.retrovizori
Centralno so dalinsko
17 aluminiumski bandasi so novi gumi
Servisirana pred 1 mesec
Mozna proverka
Tel za kontakt 071831993

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xhevair
Потврден огласувач
71831993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам