1 / 4
Шлеп Ивеко
1 €
20.02.2023 13:00

Гази Баба / Скопје

спремно за работа.
контакт 072/234-005

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Спасе
Потврден огласувач
072/234-005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам