1 / 12
HYUNDAI I 20 1.4 DIZEL 2013 god.FUL OPREMA AVTO STIL
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 10:57

Гази Баба / Скопје

Марка:

Hyundai

Модел:

i20

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VOZILOTO E UVEZENO OD SPANIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.POSEDUVA FUL OPREMA I E VO ODLICNA SOSYOJBA.PLACOT DE NAOGJA NA TRIANGLA MAZARI 200metri OD BENZINSKATA MAKPETROL NA PATOT KON MAZARI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078219366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам