1 / 4
Alutec bandazi 17ki 5x112
550 €
Цената не е фиксна
11.03.2023 22:43

Гази Баба / Скопје

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

17

Bandazite se staklo socuvani pravi se ne se vareni odlicni se
Doagjaat so letni gumi kelly isto i gumite se samo edno leto vozeni
2022godina se gumite

Kontakt 070 219 864

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава / Можна е замена од:

Katerina Toseva
Juznomoravski Brigadi b.b.
Потврден огласувач
070 548 334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам