1 / 8
WV PASSAT 1.6 TNG
По Договор
18.03.2023 23:45

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

WV PASSAT 1.6 TNG BENZIN PLIN 1995 BEZ REGISTRACIJA TEL070246572

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jasin
Потврден огласувач
70246572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам