1 / 12
Seat Leon 1.6tdi 2010g Facelift Ecomotive
6.599 €
30.03.2023 12:44

Гази Баба / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Seat Leon 1.6tdi 75kw ecomotive Facelift 2010 godina.
Kolata e uvezena od Holandija motor, menjac, zamaec se vo odlicna sostojba bez nikakva maana so full oprema.
Navigacija,Komandi na volan, start stop, parking senzori napred/pozadi, elektrika na stakla i retrovizori, tempomat, klimatronik,Bi-Xenon avtomatski svetla so follow me home, aux/usb/bluethoot, maglinki nov akumulator solidni zimski continental gumi i uste mnogu drugo. Plateni site davacki do registracija.
Cena 6650€
Kontakt i poveke info 075 40 86 87

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
075408687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам