1 / 12
BMW 316
3.301 €
08.02.2023 13:25

Гази Баба / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

316

Година:

2002

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

E 46 2002 God. Redizajn motor N42 16v
so dve bregasti

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

bojan
Потврден огласувач
077541205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам