1 / 7
VOLKSWAGEN GOLF 2.0 TDI COMFORTLINE AVTO MIRO
7.500 €
7.600 €
20.03.2023 11:19

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF 2.0 TDI COMFORT LINE 110KS. FUL OPREMEN AVTOMOBIL UVEZEN OD GERMANIJA NAPRAVEN GOLEM I MAL SERVIS STAVENI 4 NOVI GUMI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AVTO MIRO
Потврден огласувач
078546171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам