1 / 12
VW TOUAREG 3.2 Benzin/Plin Fabrika
8.500 €
Цената е фиксна
19.03.2023 20:37

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

230 kw / 313 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo perfektna sostojba
Najvisoko nivo na oprema so jastuci
Greaci na sedista napred nazad
F1 na volan
Drven volan
Komandi na Volan
Full Elektrika
Cena 8500 Evra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Omar
Потврден огласувач
077557378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам