1 / 7
PEUGEOT BOXER 2.2 HDI AVTO MIRO
9.500 €
31.03.2023 15:11

Гази Баба / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

Boxer

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PEUGEOT BOXER 2.2 HDI FUL OPREMENO VOZILO MAXIMALNO SOCUVANO UVEZENO OD BELGIJA
CENA 9500 SO VLUCENO DDV

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AVTO MIRO
Потврден огласувач
078546171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам