1 / 1
Benziski Trimer kosacka RAIDER 1500w 1.5kw
4.999 МКД
23.05.2023 08:35

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Бензински тример RAIDER RD-GBC10 бензиски со нож и жица 1.5kW

Моќност, kW: 1,5
Не- Брзина на вчитување, мин-1: 2800
Поместување на цилиндар, см3: 42,7
Капацитет на резервоар за гориво, ml: 1600
Дијаметар на сечилото, мм: 255
Диаметър на трговија :: 26
Дијаметар на кабелот, mm: 2,4
Дијаметар на косење, мм: 440
Бруто тежина, кг: 9.240
Нето тежина, кг: 8,316

12месеци гаранција

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од: Претпријатие

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Ul leninova
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Farm masina za perenje avtomobili pod pritisok wap 1400w

5999 МКД

Maxpuls kosacka za treva 1200w novi ! Elektricna kosilka

3999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам