1 / 7
Mercedes B 170
4.300 €
28.05.2023 19:24

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 170

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo odlicna sostojba,redovno servisirana,plinski ured so A- test,zelen karton
KONTAKT po 15:30h

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
070244254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам